درج کامنت در ورد

چگونگی درج کامنت

جهت درج کامنت در ورد ابتدا کلمه مورد نظری که می خواهیم بر روی آن یادداشت بگذاریم را انتخاب می کنیم. سپس به زبانه Review رفته و روي گزينه New Comment کليک می کنیم. مشاهده می کنید کلمه انتخاب شده به رنگ صورتي نمایش داده می شود و با يک خط به يک بالون صورتي قابل تايپ در حاشیه متصل مي شود که مي توانید يادداشت خود را در محدوده آن بنویسد.

در ورد ۲۰۱۰ به فرض اگر کلمه ای برای کامنت گذاشتن انتخاب نشود با توجه به اینکه مکان نمای شما در کجای متن قرار گرفته کلمه قبل از مکان نما خود به خود انتخاب می شود و امکان درج کامنت (یادداشت) فراهم می شود.

همچنين با قرار گرفتن نشانگر ماوس روي Comment نام کاربر، ساعت و تاريخ يادداشت نيز نشان داده مي شود. توجه داشته باشید که اين کامنت ها در چاپ هم مي آيند.

برای حذف کامنت نیز به روش زیر عمل کنید:

بخش کامنت ۳ گزينه دارد؛ Previous  ارجاع به کامنت قبل، Next  ارجاع به کامنت بعد و در آخر Delete  براي پاک کردن کامنت که خود ۲ گزينه دارد؛ Delete All Comments Shown براي پاک کردن آنچه ديده مي شود و مخفي نيست و Delete All Comments in Document  براي پاک کردن توضيحات درتمام متن. با کليک روي کامنت مورد نظر و انتخاب delete  مي توانيد آن را به راحتي از متن حذف کنيد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *