کلید میانبر در نرم افزار ورد

کلید میانبر در نرم افزار ورد

کاربرد نرم افزار ورد

ورد نرم افزاری قوی است که در شرکتها، ادارات، انتشارات و… به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. از این نرم افزار جهت ویرایش و حروف چینی متون مختلف با استفاده از امکانات بسیار قدرتمندی که در اختیار کاربر قرار می دهد. شما به راحتی می توانید با این برنامه برای خلق یک کتاب تلاش کنید.

کلید میانبر چیست؟

همانطور که از نام کلید میانبر پیداست، راهی است جهت دسترسی سریع به امکانات یک نرم افزار. به طوری که شما فقط با فشردن دو یا سه کلید ترکیبی به هدف خود دست پیدا کنید. البته در نرم افزار ورد از آن به عنوان short cut نیز یاد می شود.

چرا کلید میانبر

اگر با این نرم افزار سر و کار داشته باشید متوجه می شوید که هر یک از امکاناتی که در این محیط قرار داده شده اند دسترسی راحتی دارند. اما اگر شما برای کار کردن با این نرم افزار نیاز به حرفه ای شدن داشته باشید خواهید فهمید که سرعت حرف اول را می زند. برای همین برای دسترسی به هر یک از امکانات آن کلیدهایی به صورت میانبر قرار داده شده تا شما دیگر نیاز نداشته باشید برای پیدا کردن ابزارهای مورد نیازتان به داخل منوها رجوع کنید. ما سعی کردیم که در جدول زیر تا حد امکان این کلیدهای میانبر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به سرعت به یک کاربر حرفه ای تبدیل شوید.

نکته

البته توجه داشته باشید که در این نرم افزار جهت دستیابی به همه امکانات آن ممکن است کلید میانبری وجود نداشته باشد که البته جای هیچ نگرانی نیست. زیرا نرم افزار ورد امکانی دارد که شما می توانید با استفاده از آن برای یک عملی که کاربرد زیادی دارد و احتمالا کلید میانبری ندارد خود بتوانید یک کلید میانبر تعریف کنید. که در انتهای این قسمت در مورد آن توضیح می دهیم.

این جدول در حال تکمیل می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *